КНП «Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром» КМР

Новини від благодійників

06.03.2023

Адміністрація комунального некомерційного підприємства «Криворізький перинатальний центр зі стаціонаром» Криворізької міської ради висловлює щиру вдячність  Americares, UA Brokers Without Borders та Благодійному фонду «Крила надії», за порозуміння та допомогу, надану дітям, які народилися передчасно та знаходяться у відділеннях інтенсивної терапії для новонароджених і постнатального виходжування. Такі діти завжди потребують не лише особливого догляду, а і дороговартісних спеціалізованих препаратів.

Однією з найчастіших проблем недоношених діток є синдром апное – малеча періодично «забуває дихати». Їхній мозок ще просто не готовий самостійно здійснювати такий звичний та абсолютно непомітний для нас момент – регулювати дихання. Єдиним препаратом, який може примусити дихальний центр стабільно працювати, є кофеїну цитрат.

Ще одним дуже небезпечним станом новонароджених є ризик кровотеч. Лікарський засіб Канавіт, який необхідно вводити одразу після народження, значно знижує цю небезпеку.

Завдяки допомозі благодійного фонду наш заклад на найближчий час забезпечений цими препаратами, тож ми маємо можливість продовжувати допомагати нашим малятам одужати і якнайшвидше опинитися вдома, поряд із батьками, які щодня очікують від лікарів новин про покращення стану їхніх крихіток.